O firmie

  • Drukuj

W trosce o dobro Klienta w naszej ofercie handlowej znajdziecie Państwo urządzenia wiodących firm do pozyskiwania i przetwarzania energii odnawialnej. Są to instalacje solarne oparte na bazie cieczowych kolektorów słonecznych, pompy ciepła i nowoczesne systemy grzewcze wykorzystujące technologię ciepłowodową oraz rekuperatory, czyli system wentylacji z odzyskiem ciepła. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia, które promuje ekologiczne rozwiązania w ogrzewnictwie oparte o pompy ciepła.

Przy doborze urządzeń zwracamy uwagę na aspekt ekologiczny i ekonomiczny, co wiąże się z indywidualnym podejściem do każdego problemu. Kluczem do zadowolenia Naszych klientów jest odpowiedzialne wykonawstwo i dobór urządzeń grzewczych. Na terenie Pomorza możemy się pochwalić wieloma instalacjami wykonanych dla klientów indywidualnych jak i dla firm i różnego rodzaju instytucji - więcej w dziale realizacje.

Dowodem sprawnie działających instalacji grzewczych jest 3 letni okres gwarancji którą udzielamy każdemu Naszemu klientowi, a na materiały do ogrzewania podłogowego firma UPONOR POLSKA udziela 10-letniej gwarancji na wyroby Uponor (systemy są ubezpieczone na kwotę 1.000.000 EUR).

Montujemy urządzenia sprawdzone,najwyższej jakości czołowych producentów. Instalacje wykonujemy wyłącznie na wysokiej jakości atestowanych materiałach ,zgodnie ze sztuką budowlaną. Do dyspozycji posiadamy także serwis.

Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami firm:

Alpha Innotec, Stiebel Eltron, Viessmann, Vaillant, Meibes, Uponor, Rehau, Makroterm, Aspol, Danfoss